Co se nám vše povedlo v prosinci?

Měsíc prosinec jsme uvítali v plné parádě na Andělské besídce, která se konala v domě K. Rennera. Děti i paní učitelky se převlékli za andílky a rozdávali radost a úsměv všude kolem sebe. Od dětí zazněly vánoční básničky, vánoční písničky a boky se nám rozpohybovaly při tanečních kreacích.
Děti dělaly radost i na Besídce pro seniory, která se konala v Kině v Dolních Dunajovicích.

Vánoční atmosféru jsme čerpali i z vánočních dílniček, kdy se naše školka proměnila v kreativní dílničku vánočních dekorací. Rodiče společně s dětmi tvořili, ochutnávali jsme cukroví a užívali si chvíle pohody při poslechu vánočních koled.

Vánoční veselí jsme zakončili ve čtvrtek, kdy jsme cela školka spustili písničku pro Ježíška ,,Půjdem spolu do Betléma“. Doufáme, že Ježíšek naší písničku slyšel a tyto Vánoce budou kouzelnější než ty předchozí. J

Tímto děkujeme rodičům na jejich ochotu spolupracovat a za sdílení vánočního veselí.

Celý kolektiv zaměstnanců Vám přeje krásné Vánoce, alespoň jeden vánoční zázrak pro každého z Vás. A Ať rok 2020 je rok plný úsměvu, radosti a štěstí.

Sdílet