Netradiční Štěpánský běh

 

Vážení příznivci Štěpánského běhu,

s politováním vám musíme oznámit, že letošní ročník Štěpánského běhu nebude s účastí veřejnosti organizován. My jsme se s tím ale nemohli tak snadno smířit a tak přicházíme s dobrou zprávou. Letošní ročník Štěpánského běhu proběhne, ale jak už jsme tento rok zvyklí, bude to opět poněkud netradiční formou. 

Připravili jsme 3 trasy a je jen na vás, kterou z nich si zvolíte. Najdete je v příloze této zprávy. Aby tato skvělá aktivita byla ještě zábavnější, může být váš výkon i netradiční a fantazii se meze nekladou :). Dnešní doba nabízí mnoho běžeckých aplikací a tak bude skvělé, pokud nám na náš mail pošlete nějaký výstřižek (print screen), nebo zábavnou fotografii, či video. 

Věříme, že tato varianta se vám bude líbit stejně jako nám. 

Nyní představíme trasy, které jsme naplánovali:

Trasa 1 : 880 metrů 

Trasa 2 : 2250 metrů 

Trasa 3: 3 Km

V příloze najdete fotografie, kde jsou trasy vyznačeny. 

I přesto, že si všechny účastníky nemůžeme reálně zkontrolovat, věříme, že k běhu budete přistupovat všichni čestně. Své výkony nám můžete zasílat na náš školní email do 4.1.2021

zs@dolni-dunajovice.cz

Nejzajímavější výkony budou vyhodnoceny naší velmi nestrannou komisí a budou oceněny :).

Sportu zdar a běhu zvlášť :)

 

 

 

Sdílet