Mimořádná opatření MŠMT od 12. 10. 2020

Vážení rodiče,

Určitě jste dnes zaregistrovali výraznou změnu platných opatření. Dobrou zprávou je, že žáků na 1. stupni (1. až 5. třída) se žádné změny netýkají. Vyučování a družina pokračují stejně jako doposud.

Na druhém stupni bude výuka rozdělena na dva týdenní bloky tak, že v týdnu od 12. do 16. 10. se neúčastní výuky polovina tříd a v týdnu od 19. do 23. 10. se osobně neúčastní druhá polovina tříd. Žáci, kteří budou doma, se vzdělávají povinně distančně podle § 184a školského zákona. V případě problému s připojením jsou povinni odevzdávat úkoly formou, kterou si dohodnou s vyučujícím. 

Úprava výuky 2. stupně

 Veškeré informace budete dostávat Edookitem.

Výuka ve škole bude probíhat dle běžného rozvrhu. Rozvrh pro distanční výuku i s upřesňujícími informacemi obdržíte Edookitem.

Žáci , kteří mají nařízenou distanční výuku, mají také nárok na dotované stravování. Všichni žáci v distanční výuce mají obědy odhlášeny. Kdo má zájem o oběd, je nutné přihlášení u vedoucí školní jídelny dnes do 14. hodin.

Odběr obědu v krabičce je možný pouze v čase: 12.45 – 13.15 hodin.

 Podzimní prázdniny budou pro všechny žáky o dva dny delší, tedy v týdnu od 26. do 30. října 2020.

Sdílet