Atletika - Mikulov 2019

Atletická soutěž

Dne 17.5. 2019 reprezentovalo naši školu 26 žáků na Atletické soutěži v Mikulově. Tuto soutěž pro žáky 1. stupně pořádá každoročně ZŠ Hraničářů. Soutěží se o nejlepší výkon v hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém a běhu na 50 m.

Děti jsou rozděleny do tří kategorií: 1. kategorie – chlapci a dívky 1. třídy

2. kategorie – chlapci a dívky 2. a 3. třídy

3. kategorie – chlapci a dívky 4. a 5. třídy

V první kategorii jen těsně sahal po bronzové medaili Alex Kuruc v běhu na 50 m. Snad to příště vyjde lépe.

V dalších dvou kategoriích naši žáci vyhráli 7 medailí!!!!

Ve druhé kategorii dosáhl na umístění pouze Patrik Pokorný, který ovšem získal tři medaile v daných disciplínách. Druhé místo v běhu na 50 m a ve skoku dalekém, třetí místo v hodu kriketovým míčkem! Gratulujeme!!

Ve třetí kategorii získal Filip Konýček 1. místo ve skoku dalekém. Gratulujeme!

A konečně také dívka, Jitka Kluchová, která získala 1. místo v běhu na 50 m a skoku dalekém, dále ještě 2. místo v hodu do dálky. Gratulujeme!

V konkurenci žáků – sportovců z dalších šesti škol jsme si určitě nevedli špatně!!!!

Sportu zdar!!

Mgr. Sylva Zámečníková