Terminál ve školní jídelně

Vážení rodiče - žáci, od 4. 3. 2019 bude umožněno objednávání a odhlašování stravy ve školní jídelně pomocí internetového terminálu. Dále se bude pomocí čipu evidovat odebrání stravy, dle vyhlášky. Každý žák, který navštěvuje školní jídelnu obdrží po zaplacení zálohy 100 Kč čip, kterým v jídelně potvrdí převzetí obědu. Stejný čip mu poslouží i u vchodu do jídelny k otevření dveří při vstupu do budovy. 
Čipy se budou žákům vydávat od středy 27. 2. 2019 do pátku 1. 3. 2019 v době od 11:30 do 15:30 v kanceláři školy. 
Internetové objednávání stravy bude umožněno přes stránky školy odkazem: http://www.misocz.cz/jidelna/zsdd/
Každý žák má jedinečné ID, které již používáte při platbách za obědy. 
Do konce školního roku se budou obědy platit tak jak jste zvyklí zpětně. Od nového školního roku bude nastaven kreditní systém, to znamená, že od srpna budete posílat každý měsíc předem peníze na obědy . Aktuální stav obědového účtu uvidíte po přihlášení do terminálu. 
Podrobné informace obdrží žáci při převzetí čipů.

Sdílet